Menu

Alkomaty, gdzie kupić

26 lipca 2019 - Usługi
Alkomaty, gdzie kupić

Alkomat jest urządzeniem, które pozwala zmierzyć stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. To sprzęt, który czasem się przydaje, ponieważ praktycznie każdemu z nas zdarzy

się może wypicie piwa w trakcie grillowania lub kieliszka wódki przy obiedzie, a nawet mocniejsze szaleństwo na imprezie. W takiej sytuacji nie można wsiąść do auta bez uprzedniego sprawdzenia, czy nasz organizm zdążył już sobie poradzić ze spożytym wcześniej alkoholem. Na taką właśnie ewentualność powinniśmy posiadać alkomat.

Wsiadając za kierownicę po alkoholu nie tylko popełniamy poważne przestępstwo, ale przede wszystkim narażamy zdrowie i życie swoje oraz innych osób. Właśnie dlatego warto mieć swój własny alkomat, aby w każdej chwili móc sprawdzić stan naszej trzeźwości. Za jazdę „na podwójnym gazie” oprócz kary więzienia mogą nam grozić również dotkliwe konsekwencje finansowe. Jeśli prowadząc w takim stanie spowodujemy kolizję, ubezpieczyciel odmówi nam wypłaty odszkodowania.

Alkomaty można bez problemu kupić także w Lublinie – alkomaty Lublin w militarne.pl. Dostępnych jest wiele modeli, które mają różną wielkość. Niektóre z nich z łatwością zmieścisz w kieszeni spodni. Alkomaty, które można kupić w Lublinie wyróżniamy ze względu na sposób ich działania na półprzewodnikowe, elektrochemiczne i profesjonalne.

Są alkomaty tańsze i droższe. Cena urządzenia jest bezpośrednio związana z jakością jego wykonania i dokładnością pomiaru. Nie każdy potrzebuje drogiego alkomatu. W Lublinie można kupić również takie w niskiej cenie, które używane sporadycznie w domu znakomicie spełnią swoje zadanie.