Menu

Emilia — przesyłki kurierskie Polska-Irlandia

11 lipca 2019 - Usługi
Emilia — przesyłki kurierskie Polska-Irlandia

Nie musisz jechać aż do Irlandii, aby Twoja paczka się tam znalazła. Wystarczy, że zlecisz to nam. My sprawimy, że bez wychodzenia z domu Twoja paczka znajdzie się w umówionym przez Ciebie miejscu.

Potrzebny będzie tylko wskazany przez Ciebie adres, a my zajmujemy się resztą. Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek. Doskonale wiemy jak dużo wysiłku i dobrego rozplanowania wymagają. Pomagamy naszym klientom przetrwać ten trudny czas. Nie musisz martwić się o stan, w jakim dotrą one w umówione miejsce.

Emilia kurier Polska Irlandia – na początku dajemy wskazówki i pomagamy we właściwym spakowaniu rzeczy, a potem pakujemy je w mocne kartony, opakowujemy taśmami o dużej wytrzymałości, dzięki czemu są bezpieczne podczas podróży. W ofercie posiadamy transport cotygodniowy na trasie do Irlandii. Każdą przesyłkę adresujemy osobno, tak aby zapobiec takim sytuacjom, kiedy paczka nie trafia w wyznaczone miejsca.

Jeżeli posiadasz wiele małych pojedynczych przesyłek, wystarczy, że zastosujesz takie same inicjały lub kolory markera, a nam da to odpowiednią wskazówkę, nie wykorzystując Twojego cennego czasu. Jeżeli zechcesz wiedzieć z dużą dokładnością, kiedy przesyłka znajdzie się w zaadresowanym przez Ciebie miejscu, włącz monitorowanie przesyłki Irlandia Polska, a wtedy będziesz na bieżąco z jej lokalizacją. Z dnia na dzień pracujemy na swoją renomę, a to przekłada się na to, że nasze usługi wykonujemy fachowo oraz w systemie od drzwi do drzwi. Nasi klienci są zadowoleni ze zleconych usług, a wyrażają to swoimi pozytywnymi opiniami na naszej stronie.