Menu

Przesyłki kurierskie – na trasie z Irlandii do Polski

14 listopada 2021 - Usługi
Przesyłki kurierskie – na trasie z Irlandii do Polski

Emila Przesyłki Kurierskie to firma, której można zlecić transport zarówno niewielkiej i lekkiej paczki, jak i ciężkiego mebla lub samochodu. Samochody, którymi dysponujemy są przystosowane do przewozu przedmiotów o różnej wielkości.

Nie będzie dla nas problemem transport rzeczy o nietypowym kształcie lub rozmiarach. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie trudno jest nas zaskoczyć. Każdy problem, jaki do tej pory się pojawiał był dla nas motywacją do wprowadzenia zmian, dzięki którym nie będzie on się już powtarzał. Wszystko to, co przewozimy jest starannie zabezpieczone na czas przejazdu. Przesyłka dotrze do adresata w takim stanie, w jakim została wysłana w drogę.

Kto może skorzystać z usług kurierskich?
Specjalizujemy się w przewozie przekazanych nam przez klientów przedmiotów na trasie Polska-Irlandia oraz w odwrotnym kierunku. Możemy jednak zrealizować również takie zlecenie, które dotyczy innego europejskiego kraju. Przesyłki dostarczamy metodą „od drzwi do drzwi”. Przekazanie rzeczy przeznaczonych do przewiezienia następuje pod adresem wskazanym przez klienta. Ich odbiór nastąpi również tam, gdzie wskaże nasz klient. Osoba odbierająca przesyłkę nie musi fatygować się do paczkomatu lub do budynku najbliższej poczty. Może odebrać paczkę na progu swojego własnego domu.

Dlaczego warto skorzystać z Państwa usług?
Osoby poszukujące firmy kurierskiej, która szybko i sprawnie zrealizuje zlecone przez nie zadanie biorą pod uwagę kilka istotnych czynników. Ważne jest dla nich to, jak długo działa na rynku dany przedsiębiorca. Są również zainteresowani poznaniem opinii na jego temat. Szukają ich w internecie. Przyglądając się konkretnej ofercie zwracają uwagę na to, jak wygląda w danym przypadku kwestia zgłoszenia reklamacji. Nie należy się temu dziwić. Nikt nie powierzy należących do niego przedmiotów ludziom, do których nie ma pełnego zaufania. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z firmą Emila Przesyłki Kurierskie możesz być pewien najwyższej jakości usług. Jesteśmy przygotowani na realizację nawet mocno nietypowych zleceń. Zadzwoń lub napisz, aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.