Menu

Rozliczanie kierowców

11 lipca 2019 - Usługi
Rozliczanie kierowców

Z prowadzeniem działalności transportowej na arenie międzynarodowej wiąże się wiele komplikacji. Często właściciele firm działających w tej branży zmagają się z problemami, które wynikają z różnic w przepisach na terenie różnych krajów. Tymczasem to właśnie w obowiązku właściciela jest zapewnienie pracownikowi warunków niezbędnych do wykonywania określonych zadań, niezależnie od przepisów obowiązujących w danym państwie.

Firma outsourcingowa TC Group z Lublina oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w obsłudze działań transportowych poza granicami Polski – rozliczanie kierowców Poznań. Jedna z oferowanych usług jest dostęp do rekomendowanego przedstawiciela na terenie Francji. Z pomocą takiej osoby można dokładnie przygotować się do działań na terenie tego kraju.

Po konsultacji z profesjonalnym przedstawicielem doskonale wiemy jakie dokumenty należy przygotować i przekazać kierowcy oraz o czym go poinformować. Istnieje również możliwość aktywnego wsparcia w razie problemów poprzez rozmowę telefoniczną lub wiadomości e-mail.

Wybór TC Group pozwoli Państwu na spokojne prowadzenie interesów we Francji, zgodnie z obowiązującym tam prawem. Dostęp do rekomendowanego przedstawiciela znającego francuskie realia praktycznie likwiduje ryzyko nałożenia na firmę dotkliwych kar finansowych przez urzędy we Francji.