Menu

Skuteczna laserowa depilacja w Lublinie

14 listopada 2021 - Usługi
Skuteczna laserowa depilacja w Lublinie

Soprano Ice Platinum to prawdziwy przełom w dziedzinie depilacji laserowej.

Ta nowoczesna metoda pozwala na usuwanie zbędnego owłosienia niezależnie od odcienia karnacji, fototypu skóry, rodzaju, grubości czy koloru włosków. Co więcej, zabiegi z użyciem nowoczesnego urządzenia można wykonywać przez cały rok, niezależnie od nasłonecznienia. Są one komfortowe, a dzięki zastosowaniu systemu chłodzącego – również zupełnie bezbolesne. Seria kilku wizyt przynosi długotrwałe efekty.
Soprano Ice Platinum to unikalny, pierwszy na świecie laser wykorzystujący niepowtarzalną technologię (laser diodowy + aleksandryt). Podczas pojedynczego impulsu emituje trzy długości fal, które skutecznie przenikają i penetrują tkankę na różnych głębokościach. Tym samym struktura włosa zostaje uszkodzona, a mieszek włosowy zniszczony, co hamuje ponowny wzrost. Nienaruszone natomiast pozostają sąsiednie komórki. Wyeliminowane zostaje również ryzyko poparzenia, gdyż impulsy są bardzo krótkie i można je idealnie dobrać do koloru skóry.
Zabieg jest więc polecany nawet osobom o ciemnej karnacji, u których poziom melaniny jest wyższy. Depilację laserową Soprano Ice Platinum można też wykonywać po opalaniu bez obaw o podrażnienia czy niepożądane odczyny.

Technologia SHR sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Energia wprowadzana jest bowiem stopniowo poprzez bardzo krótkie impulsy o wysokiej mocy i częstotliwości, co gwarantuje odpowiedni poziom ciepła bez ryzyka poparzenia czy powodowania bólu. Dodatkowym zabezpieczeniem, wpływającym na komfort pacjenta podczas depilacji jest system Ice Tech, który chłodzi skórę. Technika In-Motion z kolei to większa precyzja, gdyż dzięki kilkukrotnemu przesuwaniu głowicy w jednym miejscu obszar poddawany zabiegowi pokrywany jest impulsami dokładniej, punkt po punkcie.

Do wizyty nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Dzień wcześniej należy jedynie ogolić obszar zabiegowy i odstawić antyperspiranty oraz inne środki mogące wywoływać uczulenia lub podrażnienia. Metoda jest nieinwazyjna, więc po depilacji można wrócić bezpośrednio do codziennych czynności.

Więcej informacji: https://lasercs.pl/cennik/