Menu

Transport międzynarodowy

26 lipca 2019 - Usługi
Transport międzynarodowy

Przedsiębiorstwo TRANS-HOODY dzięki wieloletniej pracy i staranności w świadczeniu usług, zasłużenie może nazywać się jednym z polskich liderów transportu chłodniczego na trasach międzynarodowych. Zdobyta renoma wynika przede wszystkim ze skuteczności, niezawodności i skrupulatności.

Na przestrzeni lat współpraca obejmowała transport dla wielu uznanych producentów. Obsługiwaliśmy sektor produkcji warzyw i owoców, a także mięsa, nabiału oraz licznych produktów spożywczych innego rodzaju. Przewoziliśmy ładunki firm farmaceutycznych oraz środki chemiczne wykorzystywane w gospodarstwach domowych i rolnych. Staramy się za wszelką cenę dotrzymać terminu i odpowiednio zabezpieczyć ładunek przed ewentualnym zniszczeniem w trakcie transportu.

Wysoka niezawodność wynika ze świetnej, doświadczonej i doskonale wyszkolonej kadry kierowców. Samochody i urządzenia chłodnicze wykorzystywane przez firmę TRANS-HOODY są regularnie serwisowane i spełniają wszelkie wymogi stawiane przez restrykcyjne kontrole. To pojazdy w pełni przystosowane do transportu towaru wymagającego określonej temperatury.

Główna siedziba przedsiębiorstwa TRANS-HOODY mieści się we wschodniej części kraju – w Lublinie. Jednak oferta firmy obejmuje transport chłodniczy na terenie całej Polski oraz we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Transport międzynarodowy Lublin, okolice – oferuje także firma Luxton.