Menu

Busy Starachowice – Monachium

11 lipca 2019 - Usługi
Busy Starachowice – Monachium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów, którzy wykazują zainteresowanie przewozami międzynarodowymi, stale poszerzamy naszą ofertę i uruchamiamy nowe połączenia. Trasa Starachowice-Monachium to jedna oferowanych przez nas nowości.

Nieważne czy jedziesz do pracy, na wakacje lub na wycieczkę turystyczną, jedno jest pewne- z nami bezpiecznie dotrzesz do celu. Klientów odbieramy spod domu i dowozimy pod wskazany adres. Monachium to miasto, które chętnie wybierane jest przez Polaków jako cel wyjazdów zarobkowych lub turystycznych. W każdą trasę wysyłamy zawsze dwóch doświadczonych kierowców. Nasze busy wyposażone są w wysokiej jakości systemy nawigacji satelitarnej. Zatrudniani przez nas profesjonalni i bardzo dobrze przeszkoleni kierowcy zawodowi doskonale znają topografię miasta, do którego się udają.

Chcąc zapewnić najwyższy komfort podróży naszym pasażerom udostępniamy im nowoczesne busy różnej wielkości – busy Polska Belgia. Auta, którymi dysponujemy mają wygodne fotele ( można je rozłożyć według upodobań), klimatyzację, ogrzewanie, system audio i wiele innych udogodnień. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu z ofertą innych firm przewozowych a nawet z usługami oferowanymi przez linie lotnicze. Dysponujemy busami renomowanych marek, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas przewozów.

Nasza praca opiera się na systemie „Door to door”. Oznacza to, że pasażerów zabieramy ze wskazanego przez nich miejsca i dowozimy pod wyznaczony adres. Posiadamy wszystkie konieczne dokumenty, takie jak certyfikaty i licencje. Mamy świadomość konieczności ciągłego dokształcania naszych pracowników, jak i dbania o ich zdrowie, dlatego regularnie wysyłamy ich na szkolenia i badania. Stan naszych pojazdów kontrolujemy na bieżąco dzięki testom diagnostycznym. Nasza nowa oferta przewozów na trasie Starachowice-Monachium – oraz busy Lublin Monachium cieszy się dużym zainteresowaniem. Zrobimy wszystko, by dowieźć Państwa do celu bezpiecznie, a przy tym komfortowo i niedrogo.