Menu

Szczęki do przyczepek

11 lipca 2019 - Usługi
Szczęki do przyczepek

Szczęki do przyczepek to podstawowy element układu hamulcowego, w który powinna być wyposażona każda przyczepka. Dzięki jego zastosowaniu można swobodnie zostawić przyczepkę na hamulcu i oddalić się bez obaw. Jeśli hamulce są zbudowane z wykorzystaniem dobrej jakości szczęk do przyczepek, to możemy być pewni, że nawet załadowana przyczepka nigdzie samowolnie nie pojedzie.

Firma EG Brakes jest znanym w Polsce i na świecie producentem i dystrybutorem szczęk do przyczepek. Przedsiębiorstwo ma ponad 35 lat doświadczenia w produkcji, udoskonalaniu techniki i doborze odpowiednich materiałów. Obecnie szczęki do przyczepek budowane są z wykorzystaniem najlepszych komponentów – materiałów ciernych od polskich i zagranicznych producentów.

Bogata oferta szczęk do przyczepek producenta EG Brakes to aż 400 najpopularniejszych zamawianych w Polsce modeli. Taki asortyment sprawia, że właściwie każdy odnajdzie odpowiedni dla swoich potrzeb model szczęk hamulcowych. Istotne jest właściwe dobranie ich do układu hamulcowego, w który wyposażona jest przyczepka. Wyłącznie dobrze dopasowany model szczęk do przyczepek zapewni odpowiednie właściwości i siłę blokowania kół.

Producent klocków hamulcowych Firma EG Brakes od początku swojej działalności kieruje się przede wszystkim jakością produkowanych szczęk hamulcowych do przyczepek. Wieloletnia praktyka i doświadczenie obecnie owocuje świetnym stosunkiem ceny do możliwości i jakości. Każde z oferowanych przez EG Brakes szczęk do przyczepek to wysokiej klasy produkt, który został wykonany z dbałością o detale i z wykorzystaniem odpowiednich komponentów – materiałów ciernych od renomowanych dostawców.